Edycja 2023

RAKIETA TENISOWA ALEXANDRA ZVEREVA Z AUTOGRAFEM I DEDYKACJĄ

Szczegóły

Rakieta tenisowa Head z autografem i dedykacją niemieckiego tenisisty Alexandra Zvereva, przekazana na aukcję podczas tegorocznego turnieju tenisowego w Halle.

Rakietę tenisową podpisaną specjalnie na XV edycję „Tennis Art” otrzymaliśmy dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu naszego Ambasadora – tenisisty Łukasza Kubota.

ALEXANDER „SASCHA” ZVEREV (ur. 1997)

Niemiecki tenisista rosyjskiego pochodzenia. Reprezentant Niemiec w Pucharze Davisa, triumfator ATP World Tour Finals 2018 w Londynie (Turniej Mistrzów) oraz zwycięzca wielkoszlemowego Australian Open w grze pojedynczej chłopców.

W listopadzie 2018 roku osiągnął swój największy sukces w karierze, pokonując w finale turnieju ATP World Tour Finals w Londynie Novaka Djokovicia. Tym samym, został najmłodszym zwycięzcą turnieju Masters od dekady. W swoim dorobku ma również tytuły rangi ATP World Tour Masters 1000, za zwycięstwa w turniejach: w Rzymie, Miami, Madrycie oraz Montrealu, w którym pokonał Rogera Federera.

Zverev podczas igrzysk olimpijskich w Tokio zdobył złoty medal olimpijski w rywalizacji singlistów.